CNC Parts, Fanuc, Fuse, Mitsubishi
Fanuc A60L000100463.2 3.2A MP32 Daito Fuse
| Fuse Type | Cartridge Fuse |
|---|---|
| Current Rating | 500 mA |
| Voltage Rating | 32 V |
| Time Characteristic | Fast Acting |
| Breaking Capacity | 35 A |
| Body Material | Glass |
| Model Name/Number | A60L000100463.2 |
| Usage/Application | Home Distribution Board |






Reviews
There are no reviews yet.